top of page

Hizmetlerimiz

Organizasyonel Kültür Projeleri

iş görüşmesi

STRATEJİK YÖNETİM DANIŞMANLIĞI 

Şirketinizin geleceğe odaklanmasına yardımcı olmak için stratejik yönetim danışmanlığı hizmetleri sunuyoruz. Stratejik hedeflerinizi belirlemenize, rekabet avantajlarınızı güçlendirmenize ve işletmenizin büyüme potansiyelini artırmanıza destek oluyoruz.

 

 

Deneyimli danışmanlarımız, pazardaki fırsatları ve tehditleri analiz ederek, işletmenizin vizyonunu şekillendirmenize ve etkili stratejiler geliştirmenize yardımcı olur. Şirketinizi geleceğe taşıyacak stratejik adımları belirlemek için birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız.

Bir Sunumu verilmesi

EĞİTİM VE GELİŞİM YÖNETİMİ DANIŞMANLIĞI

İş gücünüzün potansiyelini en üst düzeye çıkarmak ve kurum içi yetenekleri geliştirmek için eğitim ve geliştirme yönetim danışmanlığı hizmetleri sunuyoruz.

 

Özelleştirilmiş eğitim programları ve gelişim stratejileri oluşturarak, çalışanlarınızın becerilerini artırmanıza ve motivasyonlarını yükseltmenize yardımcı oluyoruz.

 

İnovasyonu teşvik eden, liderlik becerilerini güçlendiren ve iş verimliliğini artıran programlarımızla şirketinizin performansını artırmak için yanınızdayız.

Bir Sunumu verilmesi

DEĞER SETİ KEŞFETME

Yaşadığımız köklü ve kalıcı değişiklikler bireylerin değer anlayışlarında önemli değişikliklere yol açmakla kalmadı. Aynı zamanda bireylerin değer ihlallerine karşı duyarlılık mekanizmaları geliştirmelerine neden oldu. Bu nedenle kurumsal değerlerin organizasyonun diğer parçalarının değerleri ile hizalanması da artık yeterli değildir.  

 

Değer setlerinin keşfedilmesi, hizalanması, korunması ve güncellenmesi için yeni bir anlayışa, kapsayıcı bir yaklaşıma ihtiyaç bulunmaktadır.

Kurumlar ancak temel stratejilerini destekleyen ortak değerlerini keşfederek ilham verebilirler. Ortak değerlerinizi keşfetmek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

TOKSİK DAVRANIŞI ÖNLEME VE YÖNETME

Kalıcı ve köklü değişimlerin bir diğer sonucu da toksik davranışların daha sık görülür olması. sayabileceğimiz birçok sebebin arasında değişimlerin belirsizlik getirerek yetersizlik hissini provoke etmesini sayabiliriz. 

 

Toksik davranışların bireysel bir davranış ya da kişilik özelliği olarak kabul edilmesi kurum için çok tehlikeli sonuçlar doğurabilecek olan bulaşıcı zihin hastalıklarına davetiye çıkaracaktır.

Bu nedenle tıpkı sağlık hizmetlerinin sunumunda olduğu gibi önleyici yaklaşımlardan ileri düzey tedavilere kadar kapsamlı bir yönetim programı uygulanmalıdır. 

Finansal sonuçlarınızı ve kurumsal itibarınızı derinden sarsabilecek bu tehlike karşısında hazırladığımız kapsamlı programımızı sizinle paylaşmamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page